Gizlilik Politikası

 

Villadatatil ( http://www.villadatatil.com ) Bir Mea Villa Emlak Turizm ve Tic. Ltd. Şti. Kuruluşudur.

Villadatatil.com’u ziyaret etmeniz ve bu site aracılığıyla size sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında, talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı, "Gizlilik Politikası"nda belirtilen şartlara tabidir. Villadatatil.com’u ziyaret etmekle ve size sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle "Gizlilik Politikası"nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

 

http://www.villadatatil.com, sayfayı ziyaret eden ziyaretçilerin bilgilerini, ziyaretçilerine daha iyi hizmet sunmak, müşteri profili belirlemek ve istatiksel çalışmalar yapmak için kullanır. Siteyi ziyaret eden ziyaretçilerin bilgilerini sadece kendi bünyesindeki şirketlerle paylaşır. Diğer 3.şahıs ve/veya kurum/kuruluşlara müşterinin önceden onayını almadan veya yasal bir zorunluluk olmadan açıklamaz. http://www.villadatatil.com, tabi olduğu düzenleyici kurumlar veya yasama ve yürütme organları ve mercileri müşteri bilgilerinin açıklanmasını istediğinde, bu bilgileri sadece yasaların verdiği yetkiler çerçevesinde açıklayacaktır.

Sisteme girdiğiniz bilgilere sadece http://www.villadatatil.com ulaşabilir. Sistemdeki diğer kullanıcıların sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi kesinlikle mümkün değildir. 

Telefon Numaranız, Kredi kartı ve parola gibi gizli bilgiler internet üzerinden aktarılırken SSL protokolü şifreleme sistemi ile korunmaktadır.

 

Kredi kartı bilgileriniz sadece ödeme işlemlerinde, bir kerelik kullanım için talep edilmekte olup kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşılmamakta ve sistemde saklanmamaktadır.

Villadatatil.com daha iyi hizmet sunmak için bazı gerekli bilgilere ihtiyaç duyar. Bu veriler aşağıdaki gibidir: 

Kimlik Bilgisi: Ad-Soyad ve kimlik numaranızı içerir. Bazı hallerde, kullanıcı hesabı oluştururken veya siteyi kullanırken yaş, cinsiyet, ilgi alanlarınız ve beğendikleriniz ile ilgili bilgiler; bunlara Facebook hesabınız ile kayıt olmuşsanız Facebook'un bizle paylaşmanıza izin verdiğiniz profil bilgileriniz, arkadaş listeniz, doğum gününüz, beğenileriniz ve e-posta adresinizde dahildir.

İletişim Bilgisi: Adres, telefon numaranız ve e-posta adresiniz gibi tamamlayıcı bilgileri içerir.

Kullanıcı İşlem Bilgisi: Ürün/hizmet satışı yapma ya da satın alma işlemleri esnasında ya da sonucunda hesabınızda ortaya çıkan işlemler

İşlem Güvenliği Bilgisi: Sitede yer alan formlar aracılığıyla, üyelik oluşturduğunuz kullanıcı hesabınıza ilişkin bilgilerinizi güncelleyerek veya bilgi ekleyerek veya ürün ve/veya hizmet satın aldığınızda veya sattığınızda veya bizimle başka şekilde iletişime geçerek sunmuş olduğunuz diğer bilgiler ve bu kapsamda oluşan her türlü görüşme/yazışma içerikleri ile bunlara ilişkin kayıtlar

Finansal Bilgi: Ürün veya hizmetlerin satın alınması veya listelenmesi dahil ürünün satılması amacıyla kullanılan e-posta, telefon, fatura ve diğer bilgiler ile (vergi kimlik numarası ve diğer kimlik numaraları gibi) kargo/posta işlemleri için gerekli olan bilgiler (takip numaraları ve güncel takip bilgileri gibi) ve kullanıcıya ait banka hesap bilgileri.

Bu bağlamda, Villadatatil, veri sahiplerinin kişisel bilgilerini, üyelik oluşturma aşamasında açık bir şekilde istemekte ve bunu her iki tarafında şeffaflık ve güvenilirlik ilkelerine bağlı kalmalarının olanaklı hâle getirilmesi ve kiralama işlemine konu olan malın kiralanması sürecinde doğabilecek mağduriyetlerin önüne geçmek için yapmaktadır. Villadatatil, bünyesindeki kullanıcı verilerini, kural olarak ilgili kişilerin beyanı üzerine beyan ettiği şekilde işler ve bu  verilerin doğruluğunu araştırmak zorunda olmadığı beyan eder. Beyan edilen veriler, tarafımızca doğru kabul edilmiştir.